Korlátozottan, de ismét látogathatóak vagyunk!

Örömmel értesítjük látógatóinkat, hogy 2021. május 4-től a Zempléni Múzeum  ismét fogadhat látogatókat.
Azonban a 194/2021. (IV. 26.) Korm. rendelet alapján csak a koronavírus ellen védett személyek, illetőleg az ő felügyeletük alatt lévő tizennyolcadik életévét be nem töltött személyek látogathatják a múzeumot.
Koronavírus ellen védett személy az, aki ezt a koronavírus elleni védettség igazolásáról szóló 60/2021. (II. 12.) Korm. rendelet szerinti hatósági igazolvány, azaz védettségi igazolvány bemutatásával igazolja.

A rendelkezések értelmében a múzeum köteles felhívni a látogatókat a koronavírus elleni védettség, illetőleg kiskorú esetén az életkora igazolására, melyet a látogató a védettségi igazolvány bemutatása mellett a személyazonosság igazolására alkalmas hatósági igazolvány (személyi igazolvány, útlevél, jogosítvány) felmutatásával igazolhat.

A fenti igazolások hiányában egyelőre sajnos nincs lehetőség a múzeum megtekintésére.

Várjuk Önöket szeretettel!