Tisztelt Látogatóink!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy a Zempléni Múzeum 2020. június 23-tól a szokott nyári nyitva tartás szerint újra várja látogatóit:

Hétfőtől péntekig: 9-17 óra között

Szombaton, vasárnap és ünnepnapokon: 10-17 óra között.

Bővebb információt a 47/777-770 telefonszámon kaphatnak.

Szeretettel várjuk Önöket!

Bővebben: Újra látogatható a Zempléni Múzeum

Tisztelt Látogatóink!

Ezúton értesítjük Önöket, hogy a Zempléni Múzeum 2019. december 21-től december 29-ig technikai okok miatt zárva tart.

Megértésüket köszönjük!

A „Múzeumi és könyvtári fejlesztések mindenkinek EFOP-3.3.3.-VEKOP-16-2016-00001” projekt keretén belül a Zempléni Múzeum kirándulásra vitte a Miskolci Egyetem hallgatóit és a projektben résztvevő általános iskola diákjait. A kirándulás célja, hogy a korai iskolaelhagyást megelőzendően mind a diákok, mind pedig a leendő pedagógus hallgatók olyan szakmákat ismerjenek meg, amely a diákokat szakmák kitanulására ösztönzi, a hallgatókat pedig segíti, hogy a kevésbé tehetséges tanulókat a szakmák tanulásának irányába tereljék.

© 2019 Zempléni Múzeum. All Rights Reserved.